O NAS

Nova Sp. z o. o. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 pod nazwą „Wprowadzenie nowego modelu biznesowego w spółce Nova na potrzeby rozwoju eksportu”.
Projekt realizowany jest w okresie od 2019-12-02 do 2023-10-31
Wartość dofinansowania ze środków unijnych: 508 659,35 zł

Specjalizujemy się w projektowaniu
i produkcji systemów w trzech obszarach:

– Elewacje murowane
– Elewacje z betonu architektonicznego
– Konstrukcje murowe
Od blisko dziesięciu lat konstrukcje naszej firmy wspierają elewacje o łącznej powierzchni przekraczającej milion metrów kwadratowych w ponad 10 krajach. Sieć odbiorców firmy Nova obejmuje blisko 2 tysiące przedsiębiorstw w całej Europie. Naszym klientom oferujemy wsparcie ze strony biura konstrukcyjnego na etapie koncepcji, projektowania, aż do zakończenia budowy danego obiektu. Tym, co wyróżnia naszą firmę w segmencie elewacyjnym jest indywidualne podejście do każdej inwestycji. W ofercie mamy ogromną liczbę rozwiązań systemowych. W przypadku unikalnych i nietypowych obiektów dopasowujemy nasz system dokładnie do założeń architekta i inwestora.

W naszej firmie ogromną wagę przywiązujemy do środowiska, które nas otacza. W procesie produkcyjnym stawiamy na materiały, które poddają się recyklingowi, a nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia w tym obszarze. Promujemy rozwiązania, które zmniejszają negatywne oddziaływanie budynków na środowisko. Ponadto na co dzień wspieramy lokalne inicjatywy charytatywne naszych pracowników i partnerów.

NOVA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży nowoczesnych technologii budowlanych w Europie.

Adam Lisiak
CEO Nova